+38 (067) 180-26-70      +38 (095) 180-26-70    +38 (067) 571-16-99 (у нас поганий зв'язок) sale@bronze.com.ua

проконсультуємо у виборі товару

 • Для нас якісна сервісна політика така ж важлива, як і висока якість продукції, що виробляється.
  Ми цінуємо ваш час та швидкість постачання нашої продукції для Вашого бізнесу та намагаємося врахувати всі тенденції для довірчої та тривалої співпраці.


  Компанія «Промет» пропонує наступні види послуг:
  Консультація спеціаліста – ми завжди допоможемо визначитися Вам з вибором марки бронзового прутка, умовами його оплати та відправлення.
  Логістика – відправка зручним для Вас способом – самовивіз або поштовими перевізниками. Ми зацікавлені в тому, щоб Ви отримали продукцію під свої потреби якнайшвидше.
  Порізка та обробка – стандартна міра бронзового кола, що виробляється нами, 2405мм і 800мм. Ми надаємо послугу різання на нестандартну довжину.
  Додатковий контроль якості – виконуємо контроль якості на всіх етапах – від отримання заготовок до кінцевого відвантаження та післяпродажного сервісу
  Відповідальне зберігання – можливість забрати оплачений товар за фіксованою ціною у зручний для Вас термін.

  Металообробка – це найважливіша операція в більшості промислових галузей. В Україні зростає попит на якісні, професійні послуги у галузі металообробки. Актуалізація попиту на надання послуг сервісного металоцентру обумовлена ??бажанням замовника мінімізувати витрати. Тепер у вас є можливість не витрачати час на первинну обробку металопрокату та одразу отримати заготовки для деталей у розмір.
  Приватне підприємство «Промет» має у своєму розпорядженні необхідне обладнання, щоб у найкоротші терміни якісно обробити бронзовий металопрокат.
 • Ми прагнемо, щоб наша співпраця була максимально прозорою для нас і можемо допомогти у виборі бронзового металопрокату під потреби Вашого бізнесу.
 • Механічні властивості бронзового металопрокату знаходяться у сильній залежності від хімічного складу. Ми виготовляємо якісну продукцію для застосування у всіх сферах промисловості.

  Вироблені етапи контролю якості:

  - Контроль хімічного складу сплавів на всіх етапах виготовлення

  - температурні режими плавки

  - контроль ваги під час відвантаження

  - візуальний контроль

 • Ми цінуємо кожного клієнта!
  З нами Ви забудете про проблеми зі своєчасною доставкою!

  Ми прагнемо відвантаження якісної продукції в максимально короткі терміни.
  Ми співпрацюємо з більшістю найпопулярніших поштових перевізників України – Нова пошта, SAT, Містекспрес, Делівері та Інтайм. Також можливе самовивезення продукції з нашого складу.